MÖBLER / Soffor / Soffa 17409174

nr 1740 9174

Soffa

+ fåtölj, Bröderna Andersson. Längd: 195 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 17 november 2025
kl 18:25:00